Atatürk Lisesi Mezunları Sanat ve Spor Kulübü Derneği

Hatıra Ormanı ile Geleceğe İz Bırakıyoruz!

12 Ekim 2019

Değerli Mezunlarımız;

Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği olarak geleceğe bir iz bırakmak adına Çekül Vakfı’nın yürüttüğü bir kampanyaya ortak olduk ve Silivri bölgesinde derneğimiz adına ayrılan 2000 ağaçlık bir bölgeyi fidanlarla donatmayı hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağınız fidan bağışlarının bedeli olan 1 fidan 13 TL , 2 fidan 26 TL ve katları şeklindeki ödemelerinizi Çekül Vakfı’nın ilgili hesabına Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği ibaresinin yanında isim soyadınızı yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz yapacağınız fidan bağışlarına karşılık, üzerinde ad-soyadınızın yazdığı e-sertifika da e-posta adresinize Çekül Vakfı tarafından gönderilecektir.

Zaman içerisinde biriken fidanlarımız en yakını 27 Kasım 2019 tarihinde Saat 11:00 Silivri olmak üzere belli periyotlarla dikilecek ve bize ayrılan bölge artık yemyeşil olacak. Dikim faaliyetlerine dileyen herkes katılabilir ve kendi fidanını kendisi dikebilir.

Bu proje, yönetim olarak bizleri çok heyecanlandırdı. Sizlerden de aynı tepkiyi alacağımıza inanıyor ve fidan bağışlarınızı bekliyoruz …

Fidan Bağışlarınız İçin İlgili Hesap Bilgileri :

Çekül Vakfı /İş Bankası

IBAN: TR18 0006 4000 0011 0111 8183 75

Açıklama kısmına; Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği yazmayı unutmayınız.

Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu

Last modified: 6 Şubat 2020

Comments are closed.